Baymak Servisi

Baymak Servisi

Baymak Kombi Klima Servis Hizmetleri

Baymak Kombi Klima Servisi Olarak Evlerinizde İşyerlerinizde Isıtma Soğutma ve Sıcak su elde etmek için kullanmakta olduğunuz Baymak Klima,Kombi cihazlarınızın teknik servis ve bakımını ehliyetli mobil ekiplerimizle, yerinde özenle yapmaktayız.

Müdahale edilen tüm servis işlemleri ve Baymak Klima ve Baymak Kombi yedek parça değişimi tarafımızdan garanti kapsamına alınmaktadır.

Baymak Kombi Ve Baymak Klima cihazları gaz, elektrik ve su ile çalışan cihazlardır.Cihazlarınızın bakımlarını mutlaka uzman kişilere yaptırınız.

Daha az arıza ve konforlu kullanım için bakımınızı yılda bir kez mutlaka yaptırın..Genel bakımlar Sıcak Bir Yaz ve Soğuk Bir Kış öncesi hayati önem taşımaktadır.

BAYMAK KOMBİ BAKIMINDA YAPILAN İŞLEMLER :

· Bakımdan önce elektrik su ve gazla ilgili emniyet tedbirleri alınır· Kombinin suyu boşaltılır

· Cihaz genel pislik ve tozdan arındırılır· Yanma odasında ve eşanjörde oluşan kurum temizlenir· Ateşleme ve iyonizasyon elektrodları zımparalanıp ayarları yapılır

· Meme bareti ve meme gözenekleri temizlenir.· Genleşme deposunun havası olması gereken değere tamamlanır.
· Otomatik hava prüjörü temizlenir

· Kalorifer dönüş ve soğuk su giriş hattındaki filtre sökülüp temizlenir· Üç yollu vana , pompa , su şalteri , mikrosiviç , diyafram kontrolü yapılır· Değişmesi gereken parçalarla ilgili tüketiciye bilgi verilir.

· Gaz ayarları yapılır· Bacalı cihazlarda mutlaka baca çekiş kontrolü yapılır· Gaz su ve elektrik kaçak kontrolü yapılır,

· Cihaz emniyet kontrolleri yapılır.· Müşterinin cihazı daha verimli kullanabilmesi için bilgi verilir .

——————————————————————————————————————————–
——————————————————————————————————————
—————————————————————————————
Reklamlar